Sport Psychology & Wellness Coaching

trening mentalny// aktywność fizyczna// executive performance & wellnes coaching

O mnie

IMG_3662Tytuł magistra psychologii sportu i aktywności fizycznej (MSc Sport and Exercise Psychology) zdobyła na Uniwersytecie Bangor (Bangor University) w Wielkiej Brytanii.  Pod okiem Prof. Tim’a Woodman prowadziła badania nad związkiem osobowości i podejmowaniem ryzyka w sportach ekstremalnych.

Zajmuje się zastosowaniem treningu umiejętności mentalnych w sporcie, biznesie i w życiu codziennym.

Jako trener przygotowania mentalnego współpracowała dotychczas z trenerami i sportowcami dyscyplin takich jak boks, karate kyokushin, judo, gimnastyka artystyczna, biegi narciarskie, snowboard cross, kajakarstwo klasyczne, lekkoatletyka i piłka nożna.

Dominika zajmuje się również promocją aktywności fizycznej oraz warsztatami  interaktywnymi dla firm i korporacji pragnących zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, Executive Performance & Wellness Coaching!

Z jej porad korzystają również osoby zmagające się z nadwagą, oraz te które pragną zmienić swój styl życia na bardziej zdrowy i aktywny.

Ma na swoim koncie publikacje w brytyjskim  The Sport and Exercise Scientist oraz w Journal of Sport and Exercise Psychology. Wystąpiła również w roli eksperta podczas Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia zatytułowanym „Być kobietą…zdrową i aktywną” .

Współpracuje z ekipą GO Personal zajmującą się przygotowaniem motorycznym, fizjoterapią i dietetyką w sporcie zawodowym i amatorskim. Jako ekspert psychologii sportu i treningu mentalnego STREFY MENTALNEJ portalu Sportowe Beskidy udziela ogólnych porad osobom zainteresowanym praktycznym zastosowaniem psychologii sportu i aktywności fizycznej.

Jest członkiem Dywizji Psychologii Sportu i Aktywności Fizycznej Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (DSEP BPS) oraz Europejskiej Federacji Psychologii Sportu (FEPSAC)

Od 2009 roku instruktorka kitesurfingu (IKO)

NM9O3561

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s