Sport Psychology & Wellness Coaching

trening mentalny// aktywność fizyczna// executive performance & wellnes coaching

O mnie

IMG_3662Tytuł magistra psychologii sportu i aktywności fizycznej (MSc Sport and Exercise Psychology) zdobyła na Uniwersytecie Bangor (Bangor University) w Wielkiej Brytanii.  Pod okiem Prof. Tim’a Woodman prowadziła badania nad związkiem osobowości i podejmowaniem ryzyka w sportach ekstremalnych.

Zajmuje się zastosowaniem treningu umiejętności mentalnych w sporcie, biznesie i w życiu codziennym.

Jako trener przygotowania mentalnego współpracowała dotychczas z trenerami i sportowcami dyscyplin takich jak boks, karate kyokushin, judo, gimnastyka artystyczna, biegi narciarskie, snowboard cross, kajakarstwo klasyczne, lekkoatletyka i piłka nożna.

Dominika zajmuje się również promocją aktywności fizycznej oraz warsztatami  interaktywnymi dla firm i korporacji pragnących zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, Executive Performance & Wellness Coaching!

Z jej porad korzystają również osoby zmagające się z nadwagą, oraz te które pragną zmienić swój styl życia na bardziej zdrowy i aktywny.

Ma na swoim koncie publikacje w brytyjskim  The Sport and Exercise Scientist oraz w Journal of Sport and Exercise Psychology. Wystąpiła również w roli eksperta podczas Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia zatytułowanym „Być kobietą…zdrową i aktywną” .

Współpracuje z ekipą GO Personal zajmującą się przygotowaniem motorycznym, fizjoterapią i dietetyką w sporcie zawodowym i amatorskim. Jako ekspert psychologii sportu i treningu mentalnego STREFY MENTALNEJ portalu Sportowe Beskidy udziela ogólnych porad osobom zainteresowanym praktycznym zastosowaniem psychologii sportu i aktywności fizycznej.

Jest członkiem Dywizji Psychologii Sportu i Aktywności Fizycznej Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (DSEP BPS) oraz Europejskiej Federacji Psychologii Sportu (FEPSAC)

Od 2009 roku instruktorka kitesurfingu (IKO)

NM9O3561

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s